ATSKATS UZ LITERĀRO DAĻU

Kamēr paveroties ārpus stikla rūts, vēl vērojam cieši neatlaidīgo ziemu, kura atkal ir paguvusi aizsegt pirmos cerīgos, nupat izlīdušos pavasara asnus, ikviens no mums jūt mazas pulsējošas vibrācijas pēc pavasarīgās romantikas. Par to arī viennozīmīgi pārliecinājāmies pagājušajā nedēļā, kad kopā ar komandu aplūkojām lieliskos jauno un talantīgo dzejnieku iesniegtos darbus, kuri pauda sabiedrības ilgas pēc šī cerību pilnā un draiskā gadalaika.

“..uzausa cerību mēness
noglāstīja manu slapjo galvu
un teica lai gaidu…”
 (Samuels Ozoliņš)

Kopumā saņēmām 35 dzejoļus no 7 literātiem.

Kā šaha laukumiņi mūsu sociālajos tīklos sāk izkārtoties “Vernoreksija” dalībnieku pirmie darbi, sniedzot neviltotu literāro baudījumu ne tikai virtuālās izstādes apmeklētājiem, bet arī mums pašiem – pasākuma rīkotājiem.

Izsakoties LaVe vārdiem, arī šis atskats ir tikai “tādi konkrēti un reizē nekonkrēti stāstījuma teikumi, tieši tādi paši kā dzejoļu rindas – pāris novērojumi [..]” par jau aizritējušo pasākuma prelūdiju. Līdz ar to literārās daļas skatuves dekorācijas ir gatavas un vēl priecēs mūsu sekotājus līdz pat 26. martam mūsu Instagram un Facebook profilā, līdz stafetes kociņu pārņems vizuālizācijas darbi. 

“[..] pazaudētā gravitācija meklē pasauli
ko turēt
mēs sazvērnieciski sasmaidāmies:
tev mūs vairs nenoturēt”
(Gabriela Skrauce)

Sirsnīgi pasakāmies drosmīgajiem māksliniekiem par uzdrīkstēšanos iesūtīt savus skaistos darbus virtuālajai izstādei “Vernoreksija”

 De.ģenerācija komanda