MŪSU MĀKSLINIEKI

MŪSU MĀKSLINIEKU KOMANDAS DARBI

VIRTUĀLĀS IZSTĀDES NOSLĒGUMS

“Dzīve ir viens liels maratona skrējiens. Viss sākās ar iesildīšanos, tad ir skrējiens un beigās ir finišs. Un tā uz riņķi,” par savu darbu raksta Betta, kas kopā ar pārējām audiovizuālo darbu autorēm, ievadīja Vernoreksijas pēdējo mākslas darbu daļu. Drīz vien izstāde būs jau noslēgusies, un tas, gluži, kā pasakot atvadas pirmajām pavasara vēsmām, ļausTurpināt lasīt “VIRTUĀLĀS IZSTĀDES NOSLĒGUMS”

ATSKATS UZ VIZUALIZĀCIJĀM

Kā likteņa izredzētie taisnā rindā uz publicēšanu jau stājas vizualizāciju autori, un, pirms doties starmešu gaismā, viņiem ir dota iespēja apjaust pavasara kluso pilnību. Es teiktu, ka viņi spēlē ar visatklātākajām kārtīm, bet tik un tā neapšaubāmi uzvar, savas pirmo saulesstaru pilnās sirdis drosmīgi izstādot visu apskatei. Ir dzimuši 8 skaisti un atklāti darbi, kasTurpināt lasīt “ATSKATS UZ VIZUALIZĀCIJĀM”

ATSKATS UZ LITERĀRO DAĻU

Kamēr paveroties ārpus stikla rūts, vēl vērojam cieši neatlaidīgo ziemu, kura atkal ir paguvusi aizsegt pirmos cerīgos, nupat izlīdušos pavasara asnus, ikviens no mums jūt mazas pulsējošas vibrācijas pēc pavasarīgās romantikas. Par to arī viennozīmīgi pārliecinājāmies pagājušajā nedēļā, kad kopā ar komandu aplūkojām lieliskos jauno un talantīgo dzejnieku iesniegtos darbus, kuri pauda sabiedrības ilgas pēc šīTurpināt lasīt “ATSKATS UZ LITERĀRO DAĻU”

VIRTUĀLĀ IZSTĀDE VERNOREKSIJA

No 2021. gada 15. marta līdz 2021. gada 25. aprīlim De.ģenerācija savā Instagram profilā (@de.generacija) rīko jau otro virtuālo izstādi. Šī gada tēma ir Vernoreksija.Izstāde norisināsies trīs daļās: no 15.marta līdz 28. martam tiks izstādīti literārie darbi, no 29. marta līdz 11. aprīlim – vizuālie darbi un no 12. aprīļa līdz 25. aprīlim – audiovizuālieTurpināt lasīt “VIRTUĀLĀ IZSTĀDE VERNOREKSIJA”

Notiek ielāde…

Something went wrong. Please refresh the page and/or try again.

About Me

Hi, I’m Lillie. Previously a magazine editor, I became a full-time mother and freelance writer in 2017. I spend most of my time with my kids and husband over at The Brown Bear Family but this blog is for my love of food and sharing my favorites with you!

Subscribe to My Blog

Get new content delivered directly to your inbox.

%d bloggers like this: