KLUBS “MĀJA”

Biedrība Klubs “Māja”- Jaunatne vienotai Eiropai

Par biedrību

Klubs „Māja” jeb Hauss ir vienīgā jaunatnes organizācija Latvijā, kuras mērķis ir informēt un izglītot jauniešus par Eiropas Savienību. Tā popularizē Eiropas vienotības ideju un
Eiropas Savienības vērtības – demokrātiju, iecietību, toleranci un cilvēktiesību ievērošanu. Tā tika dibināta 1995. gadā.

Klubs “Māja” logo

Klubs “Māja” darbojas vairāk nekā 300 brīvprātīgie biedri un tā ir kā lietussargs vienībām De.ģenerācija, ANO JDP, JEF un Eiropas klubiem Latvijā.

De.ģenerācija jau kopš pašiem pirmsākumiem, kad daļa šīs platformas iniciatoru darbojās Klubs “Māja” reģionālajā vienībā Ikšķilē “JMA “Haoss”” (JMA – Jauno mākslinieku apvienība), ir sadarbojusies ar Klubs “Māja”, un 2020. gadā tā arī kļuva par oficiālu daļu no biedrības, iegūstot tās funkcionālās vienības statusu. Turklāt arī leģendārā 2019. gada izstāde “De.ģenerācija”, kas pēcāk attīstījās platformā, tapa ar Klubs “Māja” atbalstu. Tāpēc viens ir skaidrs – bez Hausa mēs nevarētu būt tie, kas esam šodien!

Klubs “Māja” sniedz atbalstu jauniešiem gan ar ideju īstenošanu, jaunu sadarbību veidošanu, projektu rakstīšanu un ar finansējuma piesaistes iespējām. Kā arī var smelties iedvesmu, apmeklējot Biedrības pasākumus. Tajā ir ļoti daudz vienreizēji projekti, kuros jaunieši var paplašināt savu redzes loku gan par Eiropu, gan par dažādiem politiskajiem jautājumiem, gan arī citām aktuālām un vērtīgām tēmām. De.ģenerācija komanda arī bieži iesaistās Klubs “Māja” aktivitātēs.

Seko līdzi Klubs “Māja” aktivitātēm →

Izstādes “Transformācija” programma
https://videopress.com/v/heAUPz5D?resizeToParent=true&cover=true&preloadContent=metadata&useAverageColor=true
Izstāde “Transformācija”
24.08-02.09 Marijas iela 11, Centrs, Rīga (ieeja bez maksas) "Mēs izvēlamies transformēties …

lvLatvian