HADESS

Kas ir Hadess?

Hadess ir jauno prozaiķu apvienība, kuras mērķis ir popularizēt jauniešu iesaisti Latvijas kultūras pasākumos, precīzāk, literārajā lauciņā. Radot prozu, esam daļa no mākslas.

Kopš 2021. gada vasaras darbojamies De.ģenerācijas paspārnē.

Ko dara Hadess?

Hadesa biedri ir aktīvi jaunieši, kas apvienības ietvaros, organizē pasākumus, radošās darbnīcas, piedalās projektos un konkursos, lai apkārtesošos cilvēkus informētu par mūsdienu literatūras norisēm lielākā un mazākā mērogā. Mēs uzskatām, ka vārdam ir spēks un jauniešiem mākslā un literatūrā ir milzu potenciāls, kuru kopīgi sasniegt vēlamies palīdzēt ikvienam jaunajam māksliniekam, kas sevī saskata vēlmi paust viedokli un izpausties radoši lieliskā komandā. 

Hadess piedāvā iesaistīties tikko dzimušas apvienības darbībā, kopīgiem spēkiem palīdzot tai augt un attīstīties. Pie mums Tev paveras iespējas iegūt informāciju, atbalstu, kontaktus, domubiedrus un, galvenokārt, vietu, kur izpausties. 

Šeit tu vari attīstīt savus talantus ne tikai rakstniecībā, bet arī apgūt kā veiksmīgi strādāt komandā, organizēt pasākumus, īstenot projektu idejas u.c. vērtīgas prasmes Tavai nākotnei.

KĀ PIEVIENOTIES HADESAM?

Lai kļūtu par daļu no kolektīva, sūti savu motivācijas vēstuli un portfolio uz liene.mazulane@gmail.com un mēs atbildēsim tuvāko dienu laikā.

MŪSU KOMANDA

Liene

“Lasītājs arī ir mākslas sastāvdaļa” – Ļevs Tolstojs

Vadītāja, pasākumu koordinātore
Sociālo tīklu administratore

Ešlija

“Mana dzīve ir melnraksts manai daiļradei.”

Patrīcija

“Vislabākā mīlestība ir tā, kura netiek īstenota, vislabākais teksts – tas, kurš netiek uzrakstīts.”

Komunikāciju speciāliste
Komunikāciju speciāliste

Laura

”Es dodos mēkkēt lielo varbūt.” – Fransuā Rablē